
Accessoires
Trouwen voor fashionista’s
Op je trouwdag wil je uiteraard zo goed en mooi mogelijk voor de dag komen. En dan is het helemaal leuk om de laatste trends te weten. In 2014 zien we veel wat geïnspireerd is door de jaren 20. Maar natuurlijk zijn er nog andere trends.
De jurken
Dit jaar zien we jurken met een sexy of bijzondere rug, maar ook , lange mouwen, het peplum silhouet, korte jurken en zoals eerder gezegd jurken geïnspireerd door de “twenties”.
Bron: perfect wedding
Killer heel, peeptoe, ofwel… show your feet!!!
Natuurlijk kijkt iedereen als eerste naar jou. Je straalt met je prachtige make-up en bijpassend bruidskapsel trekt natuurlijk als eerste alle aandacht. Dan komt de jurk. En hoe te gek is het als er dan net een glimp wordt opgevangen van die te gekke trouwschoenen.
De killer heels (die steeds hoger worden) zijn echt hot, maar gelukkig zijn er tegenwoordig ook bruidssneakers en bruidsflipflops voor de late uurtjes. We zien veel ronde neuzen of echt spitse neuzen (ja ze zijn weer terug). En ook hier veel details zoals kant, glitter, enkelbandjes, strikjes, schoenclips enz.
Bron: mijn trouwschoen
Maar vooral accessorize!!!
Wellicht heb je je perfect dress al gevonden. Dan kan je nog helemaal los met accessoires. Schitterende en fonkelende sieraden zijn een perfecte manier om je look af te stylen, maar denk ook aan een bijzonder ceintuur met bling bling of strikjes er op. Ook zien we veel jasjes, bolero’s en capes van bijvoorbeeld kant of met glinsterende stenen.
Waar je ook voor kiest, een complete look die af is. Daar gaan we voor dit jaar.
Bron: wedding wonderland
0 comments