Accessoires

Winactie: maak kans op een Fab. wallet t.w.v. €47,95

By  | 

Deze winactie is inmiddels afgelopen, houd de site in de gaten voor nieuwe winacties

Afgelopen week kon je op onze Facebook pagina al zien dat er een hele leuke winactie aan zat te komen. En het is zover! Wij mogen namelijk namens iPodhoes.nl een hele gave Fab. wallet verloten ter waarde van €50,-!

iPodhoes.nl
Eerst een kleine introductie over de site iPodhoes.nl. Dit is een webshop waar je terecht kunt voor alle soorten hoesjes voor je iPad, iPod en iPhone. Zie hier alle iPhone5 hoesjes. Van een stoere lederen hoes tot een hardcase met leuke prints, bij iPodhoes.nl vind je het allemaal. En ook hoesjes van gave merken zoals Guess en Fab.!

De Fab. wallet
Wat je tegenwoordig steeds vaker ziet zijn portemonnees waar je telefoon ook in past. Heel handig als je gaat shoppen of als je op stap gaat, je hebt dan eigenlijk geen tas meer nodig! Het merk Fab. heeft zon handige wallet uitgebracht waarin je in stijl je telefoon, geld, pasjes, oortjes etc. kunt opbergen:

fab_wal_00103_1
De Fab. wallet, verkrijgbaar bij iPodhoes.nl

Deze wallet is niet alleen geschikt voor je iPhone, maar je Samsung telefoon past hier ook in. Ideaal! De wallet heeft drie handige vakjes, een extra ‘easy-acces’ vakje aan de buitenkant en een handig verwijderbaar hengseltje om hem vast te houden. Hij is bovendien helemaal afgewerkt met de bekende Fab. hartjes in de vorm van studs. Nog een paar foto’s van deze handige en stijlvolle wallet:

fab_wal_00108_1

fab_wal_00105_1

fab_wal_00102_1

Hoe maak je kans op deze Fab. wallet?
Wij mogen de zwarte versie van deze wallet ter waarde van €47,95 verloten!

winactie Fab

De winnaar zal over twee weken op Facebook bekend gemaakt worden!

17 Comments

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

+ 31 = 34